סטאר אירועים, שרותי קייטרינג, דוכני מזון, מוזיקה

דוכני מזון ליום הולדתדוכני מזון ליום הולדת יום הולדת חגיגה נחמדת

דמיינו לכם מסיבת יום הולדת צבעונית ושמחה במיוחד, עם ליצן, ילדים קטנים מתרוצצים בחצר הגדולה שלכם, בלונים בכל פינה והמון המון קישוטים. לצד כל אלה, פזורים להם בכמה נקודות בחצר המקסימה שלכם, דוכני מזון ליום הולדת. דוכן אחד של פופקורן, דוכן אחד של צמר גפן מתוק, דוכן של נקניקיות ודוכן של פיצות. דוכני מזון ליום הולדת אלה בן רגע הופכים את אירוע יום ההולדת הזה לחוויה של ממש. במקום להתרוצץ בעיר אחר כיבוד הולם, או לטרוח במטבח שעות באפיית עוגות או מאכלים אחרים, תוכלו להיעזר בשירות דוכני מזון ליום הולדת. אלה יהפכו את האירוע שלכם לאירוע ייחודי ומקורי וישאירו רושם רב על האורחים, שודאי יצאו מהאירוע שבעים ומאושרים.

מה כוללים דוכני המזון ?

דוכני מזון ליום הולדת הינם תחליף נפלא ומקורי במיוחד לכיבוד הרגיל, המוגש בדרך כלל באירועים כמו מסיבת בת מצווה, בר מצווה או יום הולדת בכל גיל. דוכני מזון מציעים דרך מקסימה להגיש לאורחי המסיבה את הכיבוד, באמצעות דוכני מזון ליום הולדת. דוכני מזון ליום הולדת מציעים מבחר של אפשרויות, המתאימות לכל אחד. בין אם אורחי יום ההולדת הם ילדים, ובין אם מבוגרים. דוכני מזון ליום הולדת כוללים דוכנים של מתוקים שונים, כמו דוכן פנקייק, דוכן צמר גפן מתוק, דוכן של מפל שוקולד, דוכן קרפ צרפתי ודוכן מזרקי שוקולד. דוכני מזון ליום הולדת מציעים גם אוכל חם כמו פיצות ופוקאצ'ות וגם המבורגר. בו במקום, מספקים דוכני מזון ליום הולדת לאורחי המסיבה את הכיבוד, טרי, חם וטעים במיוחד. דוכני מזון ליום הולדת מציעים מבחר של טעמי שוקולד, כמו מזרקי שוקולד לבן, רוזמרי, שוקולד חום וגם ממרח חלווה, טופי ועוד.

דוכני מזון ליום הולדת למי זה מתאים

דוכני מזון ליום הולדת מתאימים לחגיגת יום הולדת בכל גיל. בין אם אתם עורכים מסיבת יום הולדת 70 לסבא ובין אם לילד בן ה-6 שלכם, דוכני מזון ליום הולדת יכולים להפוך לאטרקציה של ממש ולאפשר לאורחי האירוע ליהנות מטעמים, צבעים וחוויות. דוכני מזון ליום הולדת מגיעים כתוספת מושלמת להפעלות מרהיבות, כמו הפעלות לבת מצווה, ליצנים, קוסמים או אורחים אחרים. דוכני מזון ליום הולדת הופכים את אירוע יום ההולדת ליום מיוחד, אותו יזכור גם חוגג יום ההולדת, וללא ספק גם אורחיו. דוכני מזון אלה יותאמו לכל חגיגת יום הולדת, בהתאם לגילאי המשתתפים ורצונותיו של החוגג. האוכל הנהדר שיוגש יחד עם האווירה שמסביב, יהפכו את מסיבת יום ההולדת ליום מרגש ונהדר.

סטאר אירועים מבית החברה לאירועים   |    צ'ירלסון 3, רמת השרון    |    טלפון: 1-800-244-344    |    פקס: 03-9235469    |    מייל: star-er@013.net    |   יצירת קשר