סטאר אירועים, שרותי קייטרינג, דוכני מזון, מוזיקה

דוכני מזון לילדיםחווית ממתקים וכייף

אחת האטרקציות המקוריות והייחודיות בימי הולדת או אירועים שונים לילדים הינם דוכני מזון לילדים. דמיינו לעצמכם מסיבת יום הולדת מרובת משתתפים. 20 או 30 ילדים קטנים בחצר שלכם נהנים ממסיבת יום הולדת גדולה, עוברים בין דוכני המזון, טועמים פופקורן, צמר גפן מתוק, פנקייקים וחוגגים עם מבחר הטעמים והמתוקים שמציעים להם בדוכני המזון לילדים. זוהי ללא ספק אטרקציה ייחודית ומפתיעה כתוספת נהדרת לחגיגת יום הולדת או כל אירוע אחר לילדים. דוכני המזון לילדים בהחלט מוסיפים עניין, טעם והרבה צבע ומאפשרים לילדים ליהנות מחוויה של ממש.

אטרקציות שלא תשכחנה

דוכן נקניקיות, דוכן פופקורן, דוכן סוכר ודוכן מפל שוקולד הם רק חלק מהאפשרויות המפתיעות, אותן מציעים דוכנים עם אוכל לילדים. תוכלו ליהנות גם ממתוקים וגם מנות עיקריות כמו המבורגרים, נקניקיות ואפילו פיצות ופוקאצ'ות. דוכני מזון לילדים יתאימו לכל הילדים, מהקטנים ועד הגדולים. דוכני מזון לילדים יכולים להפוך את המסיבה של ילדיכם לאירוע שלא יישכח. בזכות מוצרים איכותיים וטריים, אותם מציעים דוכני המזון לילדים יוכלו אורחיכם ליהנות משלל של אפשרויות טעימות ונהדרות.

אירועים גדולים וקטנים

דוכני המזון לילדים מתאימים למבחר של אירועים. בין אם במסגרת הפעלות לבת מצווה, כחלק מאירוע מסיבת בת מצווה, ובין אם מסיבת יום הולדת חמש או שש, יוכלו כל הילדים לקחת חלק מאירוע נהדר וליהנות ממבחר דוכני מזון לילדים לאורך המסיבה. אם מדובר בילדים קטנים תוכלו לבחור מספר קטן של דוכני המזון, כמו דוכן צמר גפן מתוק ודוכן נקניקיות. אם מדובר בחגיגת בת מצווה או חגיגה לילדים גדולים יותר, תוכלו לשלב בין כמה דוכני מזון לילדים, בין המתוקים למנות העיקריות וליהנות מארוחה של ממש. דוכני מזון לילדים יהיו אטרקציה נפלאה במסיבה שלכם וילדים מכל הגילאים ודאי ייהנו מהם לא מעט.

אפשר לשכור דוכני מזון לילדים

קיימת אפשרות השכרת דוכני מזון. החברה, דרכה תקבלו את דוכני המזון, תוכל להסביר לכם את אופן הפעלתם של הדוכנים ואתם עצמכם במהלך האירוע תוכלו להיות אחראים על תפעולם של הדוכנים. התפעול פשוט וקל ולא ידרוש מכם יכולות טכניות מורכבות. תוכלו להציע את הכיבוד, המוגש על הדוכנים, ולהיות חלק מהשמחה הגדולה. דוכני המזון האלה יהיו עבורכם ועבור אורחיכם הצעירים במיוחד, כייף והנאה. כולכם תיקחו חלק מאירוע שלא יישכח, הכולל צמר גפן מתוק של פעם, נקניקיה בלחמנייה והרבה שוקולד במבחר של טעמים, ממש כמו כשאתם הייתם ילדים. ממש כמו פעם...

סטאר אירועים מבית החברה לאירועים   |    צ'ירלסון 3, רמת השרון    |    טלפון: 1-800-244-344    |    פקס: 03-9235469    |    מייל: star-er@013.net    |   יצירת קשר