סטאר אירועים, שרותי קייטרינג, דוכני מזון, מוזיקה

רעיונות לבת מצווה

רעיונות לבת מצווה מבית סטאר אירועים

אם גם אתם כבר קרובים לחגיגת בת המצווה ועדיין לא מצאתם רעיונות לבת המצווה הגעתם למקום הנכון, אנשי הצוות המקצועים שלנו יוכלו לעזור לכם במגוון רחב של רעיונות לבת מצווה. בין אם אלו רעיונות מקוריים לבת מצווה או רעיון לסגנון בת המצווה, תמיד תוכלו להשתמש בשרותיינו.

 
 

רעיונות לבת מצווה - סגנונות

מחפשים רעיון להפעלת הילדים? בסטאר אירועים אנו מציעים מגוון רחב של הפעלות לבת מצווה הכוללות את כל ההפעלות הפופלאריות והמוצלחות ביותר, הפעלות ריקודים, הפעלת קריוקי, הפעלת משחקים, הפעלת מתנפחים ועוד מגוון רחב של הפעלות.

רעיונות לבת מצווה נוספים הינם בר אקטיבי לילדים זהו רעיון מקורי, הרעיון שעומד מאחוריו שהוא בעצם בר כמו של המובגרים וממנו מוגשים מגוון קוקטלים בצבעים וטעמים שונים, חלקם תוססים וחלקם לא. הקוקטלים מוגשים בכוסות שוט ובמבחנות ממש כמו המבוגרים אבל כמובן נטול אלכוהול לחלוטין, במהלך האירוע מחולקים לאורחים הקוקטלים על ידי הברמנית.

עוד רעיונות

מסיבת בת מצווה הינה אירוע מיוחד ועוד רעיונות לבת מצווה הם בועות הממתק בטעמים רעיון שתמיד מצליח! מכונת הבועות מייצרת עשרות בועות בשניות והבועות כמובן אכילות ומגיעות בטעמים שונים וטעימים, פשוט מפוצצים את הבועות על הלשון והקסם כבר עושה את העבודה.

רעיונות נוספים הינם להציב דוכני מזון מקורייים כגון: סנוקון, פיצות, קרפים, צמר גפן מתוק, פופקורן ועוד מגוון רחב של דוכני מזון טעימים שיוצרים אוירה מיוחדת ויוצאת דופן.

עוד רעיונות לבת מצווה תוכלו לקבל מאנשי הצוות המקצועים שלנו בקשר טלפוני או במייל


סטאר אירועים מבית החברה לאירועים   |    צ'ירלסון 3, רמת השרון    |    טלפון: 1-800-244-344    |    פקס: 03-9235469    |    מייל: star-er@013.net    |   יצירת קשר